O firmie

Od ponad 15 lat gościmy w Państwa domach. Jesteśmy jednym z głównych dystrybutorów wody źródlanej 19l i mineralnej „Buskowianka Zdrój” w Polsce. Nasz produkt jest oznaczony logiem Sieci "Dziedzictwo Kulinarne Świętokrzyskie", co gwarantuje wysoką jakość wody oraz jej regionalne pochodzenie. Średnio-zmineralizowana i średnio-nasycona CO2 woda mineralna Buskowianka Zdrój jest przeznaczona dla osób w każdym wieku, gasi pragnienie i korzystnie wpływa na ludzki organizm. 

Korzystanie z wody źródlanej 19 litrów umożliwiają nasze markowe dystrybutory, które posiadają funkcję dozowania gorącej i zimnej wody. Dostarczamy je kilkuset zadowolonym klientom z trzech województw: świętokrzyskiego, mazowieckiego i łódzkiego. Korzystanie z urządzeń jest bardzo proste i przyjemne w obsłudze.

Firma Aqua Serwis System Sp. z o.o. rozwija się dzięki rzetelnej pracy naszych pracowników i wysokiemu zaufaniu przedsiębiorstw, z którymi współpracujemy. Naszą pracę popieramy certyfikatami i dyplomami, które firma uzyskuje od początku działalności. Dostawy realizujemy zgodnie z umowami zawartymi z naszymi klientami, dlatego naszym hasłem jest:

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wody źródlanej 19l i mineralnej Buskowianka Zdrój. Szczegółowe informacje w zakładce "Woda Dla Firm".

«powrót do Strony głównej